Pokoje

Zapraszamy do wirtualnego zwiedzania Biovilli

BIOVILLA dysponuje  kameralnymi i komfortowymi pokojami. Do Państwa dyspozycji oddajemy  pokoje  jednoosobowe,  dwuosobowe, trzyosobowe i czteroosobowe  typu  standard, premium i apartament . Nowoczesne i wygodne pokoje zostały zaprojektowane tak , aby sprostać Państwa wymaganiom bez względu na charakter pobytu.

Pokój posiada nowocześnie urządzoną łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji: ręczniki i kosmetyki hotelowe. Pokój wyposażony jest w komfortowe łóżko kontynentalne zapewniające zdrowy i głęboki sen.  Pokój jest wygodnym miejscem do pracy i wypoczynku.

Każdy pokój posiada nowocześnie urządzoną łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji : ręczniki i kosmetyki hotelowe. Pokój wyposażony jest w komfortowe łóżko kontynentalne małżeńskie lub dwa oddzielne.

Każdy pokój posiada nowocześnie urządzoną łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji : ręczniki i kosmetyki hotelowe. Pokój jest wyposażony w komfortowe kontynentalne łóżko małżeńskie lub dwa oddzielne. Przestronne a zarazem bardzo komfortowe i duże wnętrza, dają poczucie domowej atmosfery, a jednocześnie są idealnym miejscem na spotkania biznesowe i pracę.

Każdy pokój posiada nowocześnie urządzoną łazienkę z kabiną prysznicową. Do dyspozycji : ręczniki i kosmetyki hotelowe. Pokój jest wyposażony w komfortowe kontynentalne łóżka typu doble lub twin oraz rozkładaną kanapę.  To idealne miejsce na rodzinny wypoczynek.

Apartament składa się z dwóch pokoi oraz łazienki: sypialnia z łożem małżeńskim , pokój gościnny wyposażony w komfortową rozkładana kanapę. Każdy apartament posiada nowoczesną przestronną łazienkę z prysznicem lub wanną. Do dyspozycji gości są ręczniki oraz kosmetyki hotelowe. Apartamenty mają dostęp do słonecznych tarasów popołudniem. Mogą być doskonałym miejsce kameralnych spotkań biznesowych, rodzinnego pobytu oraz na specjalne okazje.